باز هم اومدم کتابخونه:)) برنامه ام اینه امروز استارت زبان را بزنم، میخواستم معلم بگیرم با یه نفر صحبت هم کردم اما نهایتا گفتش آیلتس کار میکنه و خب من نظرم روی تافل هستindecision خلاصه فعلا گرفتن معلم منتفی شد هرچند من عموما میتونم خودخوان پیش برم اما حقیقتش بدم نمیآد این سری با معلم سرعت بیشتری به این پروسه ی زبان خوندن بدهم که اون هم فعلا نشد!

با دختری اومدیم کتابخونه و قبل از اینکه بیاییم تو سالن مطالعه با هم رفتیم بین قفسه ها و کتاب انتخاب کردیم، چند وقت پیش بابام گفته بود براش کتاب بذارم که بخونه ، کتاب بادبادک باز و کتاب عطر سنبل بوی کاج (اسمش همین بود؟ نویسنده ی فیروزه جزایری دوما) را بهش دادم که با هر دو حسابی حال کرده بود و گفت با بادبادک باز گریه کرده:( آهان یه کتاب هم رضا کیانیان داره به اسم این مردم نازنین یا یه چیزی شبیه این؟ اون هم بهش داده بودم که گفت خوشش نیومده و حس کرده خیلی نگاه از بالا به پایینی داشتهfrown آهان میگفتم خلاصه فکر کردم برا بابام ایندفعه از کتابخونه یه کتابی انتخاب کنم، خیلی سخته انتخاب کتاب برای بابا:)) حتی سختتر از انتخاب کتاب برای بچه هامlaugh یهوویی تو قفسه ی کتابها کتاب آبنبات هل دار را دیدم که قبلا تو پست های وبلاگ های دوستان خونده بودم در موردش، سریع همون را انتخاب کردم، صفحه ی اول را خوندم از کلام طنزش خیلی خوشم اومد، گفتم برای این روزهای خاکستری همین خوبه بلکم بشوره ببره wink

دخترم: الان چقدر درس خوندی؟ مثلا میخواهی درس بخونی؟؟؟

حالا مثلا خودت چکار کردی که طلبکار اون شدی؟

غر غیرعلمی در محیط مثلا علمی

سه گانه ی درسی

کتاب ,هم ,ی ,یه ,خیلی ,تو ,و کتاب ,بادبادک باز ,کتاب برای ,انتخاب کتاب ,اون هم

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

Pink world پاسخ سوالات مسابقه درسهایی از قران بداغ آبادنوشته های یک معلم روستایی خرید اینترنتی تحلیل، نقد و بررسی، اخبار و آموزش ارزهای دیجیتال بهترین هدیه دیجی کوئیز randy حقوق ساب موزیک|دانلود آهنگ