یکماه پیش فایل پروژه را فرستادم برای استاد، قرار بود کامنت های خودش را بذاره و بعد فایل را بفرسته برای خانم دکتر که ایشون هم کاملش کنه و بخشی که مربوط به تخصصش هست را بذاره. چند روز پیش نهایتا به استاد پیام دادم که استاد تغییرات را انجام دادید فایل را بفرستید که من موارد شکلی و . را هم نهایی کنم. اونوقت تازه میگه از خانم دکتر پیگیر بشوید که فایلشون را ارسال کنند! خب من تا اون موقع فکر میکردم استاد کامنت های خودش را گذاشته روی فایل، تا اینکه زنگ زدم خانم دکتر و گفتند میشه دوباره برام ایمیل کنی!؟ پیام دادم به استاد و گفتم شما میفرستید یا من؟ میگه شما بفرست، پس تا حالا چکار میکردند؟ میخواستم جواب بدهم همون کاری که شما میکردی! تازه این استاد مثلا استادی هست که تو چند تا دانشگاه تاپ مملکت درس میده! نمیگم استاد بدی هست، نه. اما حرفم پویایی اساتید هست و جو غالب بر فضای پژوهشی!

دخترم: الان چقدر درس خوندی؟ مثلا میخواهی درس بخونی؟؟؟

حالا مثلا خودت چکار کردی که طلبکار اون شدی؟

غر غیرعلمی در محیط مثلا علمی

سه گانه ی درسی

استاد ,دکتر ,فایل ,هست ,چکار ,هم ,های خودش ,کامنت های ,را بذاره ,فایل را ,خانم دکتر

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

دبستان انبیا شهرکرد زندگی عاقلانه - روانشناسی ریشه nourqrasam waterco-solutions انیمیشن های گوناگون برای زیبا سازی وبلاگ و سایت روبه جلو مطالب اینترنتی هنر حضور لينکدوني / گپ تهران کرج شيراز قم اصفهان مشهد و...